Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_03
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama
Katalog firm

Makijaż Facelove.pl

Makijaż Facelove.pl
Chybie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Celina Piwko-Jelonek
Telefon: 503493857

Nazywam się Celina, zawodowo zajmuję się makijażem okolicznościowym i permanentnym, wizażem oraz stylizacją rzęs.
FACELOVE.pl to moja firma, moja filozofia, całe moje zawodowe życie.
Jestem absolwentką Francuskiej Szkole Wizażu, Stylizacji & Charakteryzacji w Krakowie.

Oprócz tego z wykształcenia jestem pedagogiem (Uniwersytet Śląski), a przez wiele z klientek nazywana "psychologiem", dlatego uwielbiam ludzi i rozmawiać z ludźmi. Każde spotkanie z klientką, to niekończące się rozmowy. Dlatego nie lubię określenia "wizyta" :)

Makijaż ślubny

dla mnie kwintesencja makijażu w najlepszym tego słowa znaczeniu. Doprecyzowany w najdrobniejszym szczególe makijaż, który podkreśla urodę każdej kobiety. Nigdy nie zbyt intensywny, nie przerysowany, zawsze indywidualnie dobrany, daleki od schematów.

Makijaż permanentny

W 2016 roku szkoliłam się w jednym z najlepszych Międzynarodowych Instytutów Makijażu Permanentnego u Aleksandry Góreckiej - Mistrzyni Świata w makijażu permanentnym ust (PMU) prestiżowej PhiBrows Branko Babic Academy. Prekursorki nowoczesnych technik trójwymiarowego makijażu permanentnego Shadelicious i Shadelicious SUPREME.

Stawiam na jakość
Od ponad ośmiu lat pracuję wyłącznie na profesjonalnych produktach takich jak Dior, Make Up Atelier Paris, Make Up Forever, Karaja, Senna Cosmetics, itp.

MAKIJAŻ BIELSKO, CZECHOWICE-DZIEDZICE, WISŁA, USTROŃ,
Zapraszam do siebie do salonów w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach oraz w Chybiu. Makijaż ślubny, okolicznościowy, czy wieczorowy wykonuję u klientki z dojazdem (Skoczów, Cieszyn, Wisła, Ustroń, Strumień, Bielsko-Biała).

Zapraszam do siebie: FACELOVE.pl
Celina Piwko-Jelonek


Dodano: 2017-01-21 18:23:46    Odsłon: 365
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Damsoft Wędkarstwo-śląsk